Holowanie – transport busów

W szerokiej ofercie naszej firmy dostępne są usługi z zakresu holowania różnych typów pojazdów. Między innymi posiadamy nowoczesne pojazdy lawetowe przystosowane do holowania dużych samochodów typu bus. Jest to idealne rozwiązanie dla firm transportowych potrzebujących pomocy oraz osób prywatnych przewożących większe ładunki.

Nasze pojazdy są nowoczesne i trwałe. Przystosowano je do dużej masy samochodów dostawczych typu bus. Lawety te są większe w porównaniu z holownikami przystosowanymi do standardowych samochodów osobowych.

Warto zaznaczyć, że oferujemy fachową pomoc dla klientów indywidualnych oraz firm.

Zgorzelec Pomoc Drogowa

Posiadamy holowniki, które charakteryzują się nie tylko odpowiednią wielkością i trwałością, ale również wyposażeniem dodatkowym. Dzięki temu gwarantujemy profesjonalny i bezpieczny załadunek busa na lawetę, zapewniamy odpowiednie zabezpieczenie transportu oraz właściwe i bezpieczne sprowadzenie pojazdu z holownika.

Oferta holowania busów dotyczy obszaru Zgorzelca oraz całej Polski. Dodatkowo oferujemy wyjazdy do krajów Unii Europejskiej.

W szczególności specjalizujemy się w wyjazdach do Niemiec w celu odholowania pojazdów osobowych i dostawczych, które uległy stłuczce, wypadkowi lub nagłej awarii.

Należy jednak dodać, że w naszej ofercie dostępne są nie tylko usługi z zakresu holowania pojazdów dostawczych. Oferujemy również profesjonalną naprawę takich samochodów na trasie, awaryjne uruchamianie oraz wiele innych form pomocy. Klienci posiadający samochody typu bus mogą liczyć na dowóz paliwa, pomoc w uruchomieniu auta z rozładowanym akumulatorem oraz na wiele innych usług przydatnych w nagłych wypadkach i sytuacjach.

Usługi z zakresu holowania i pierwszej pomocy dla klientów posiadających busy są wykonywane przez doświadczony i wykwalifikowany personel. Dzięki temu klienci naszej firmy mogą mieć pewność, że wszystkie zadania będą realizowane zgodnie z obowiązującymi normami jakości i bezpieczeństwa. Nasi pracownicy zawsze starają się naprawić lub uruchomić pojazd, a holowanie traktujemy jako rozwiązanie ostateczne, gdy inne opcje nie wchodzą w grę. Busa możemy odholować do warsztatu lub w inne miejsce wskazane przez klienta.