Pomoc Drogowa Niemcy – Holowanie aut osobowych i dostawczych na terenie Niemiec.

Nasza siedziba mieści się w Zgorzelcu, w związku z tym jesteśmy w stanie w krótki czasie dotrzeć na teren Niemiec. Korzystanie z niemickiej pomocy drogowej to kosztowny zabieg. Polska pomoc drogowa jest zdecydowanie tańsza i szybsza w działaniu.
Zgorzelec holowanie

Siedziba naszej firmy mieści się w miejscowości Zgorzelec, więc jesteśmy w stanie bardzo szybko dojechać na teren Niemiec w celu udzielenia pomocy naszym klientom. Obsługujemy praktycznie cały obszar państwa naszych zachodnich sąsiadów, zapewniamy różne formy pomocy i stanowimy świetną oraz tańszą alternatywę dla niemieckich firm oferujących pomoc drogową.

Korzystanie z naszych usług przez klientów, których nagła sytuacja drogowa dotknęła na terenie Niemiec, jest korzystne nie tylko pod względem finansowym, ale również językowym.

Nasi pracownicy mówią w języku polskim, więc klient nie będzie miał problemów z wyjaśnieniem im jakiej pomocy od nich oczekuje.

Atutem naszej firmy jest działanie w trybie całodobowym. Reagujemy na wszystkie wezwania naszych klientów i wyjeżdżamy do Niemiec niezależnie od dnia i godziny. Udzielamy pomocy również w weekendy, święta i inne dni wolne od pracy. Każdy klient może liczyć na profesjonalną pomoc.

Oferta naszej pomocy drogowej na terenie Niemiec obejmuje przede wszystkim holowanie samochodów osobowych oraz busów, ale oprócz tego zapewniamy wiele innych form pomocy. Nasi fachowcy zawsze starają się uruchomić pojazd na trasie oraz dokonać naprawy w przypadku nagłej usterki. Holowanie jest dla nas rozwiązaniem ostatecznym, gdy mamy pewność, że pojazdu na pewno nie da się uruchomić.

Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy reprezentujące różne branże. Zapewniamy szybki dojazd na miejsce zdarzenia. Pomagamy nie tylko w przypadku nagłej awarii, ale zajmujemy się również zabezpieczaniem miejsc stłuczek i wypadków drogowych oraz holowaniem samochodów biorących w nich udział.

Dojeżdżamy w różne miejsca na terenie Niemiec i całej Europy. Pomagamy klientom, których nagłe problemy dotknęły na zwykłej drodze czy też na autostradzie. Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi licencjami i zezwoleniami, a nasze usługi są zgodne z obowiązującymi normami jakości i bezpieczeństwa.

Atuty naszej firmy to wykwalifikowany i doświadczony personel realizujący usługi na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy korzystają z nowoczesnych pojazdów, sprzętu oraz narzędzi, dzięki którym holowanie i działania terenowe są wykonywane na najwyższym poziomie jakości.